Mors, Pinky i...
Mors, Pinky i zagadka Ludolfiny Mors, Pinky i ostatnia przesyłka Mors, Pinky i archiwum pułkownika Bergmana
Mors, Pinky i trzynasta komnata Mors, Pinky i zaginiony sztandar Mors, Pinky i tajemnica dyrektora Fiszera

   Nawigacja


Wydarzenia i informacje

Najpierw był "Szkolny detektyw"

KWI
4
2011
 Jest Fan Klub - będzie się działo!
Niesamowita wieść dotarła do mnie z Barcina. Ta sympatyczna miejscowość znajduje się na południe od Bydgoszczy i na wschód od Żnina, a jej największym atutem jest BIBLIOTEKA, którą odwiedziłem w piątek 1.04.2011.

To właśnie w murach tej zacnej placówki ukonstytułował się pierwszy w Polsce oficjalny Fan Klub Dariusza Rekosza, powołany przez Dyskusyjny Klub Książki przy oddziale dla dzieci. Ale Fan Klub nie zamierza ograniczać się tylko i wyłącznie do mojej twórczości, skierowanej do młodych czytelników... I nie jest to także spóźniony Prima Aprilis...

Wiadomość dotarła do mnie w sobotę i brzmiała mniej więcej tak:
"Wczorajsze spotkanie 1 kwietnia 2011 roku w bibliotece w Barcinie zainspirowało nas, czyli DKK przy oddziale dla dzieci i młodzieży, do stworzenia Fan Klubu pańskiej osoby. W dniu dzisiejszym tj. 2 kwietnia br. spotkaliśmy się aby przedyskutować pańską literaturę, którą z wielką przyjemnością przeczytaliśmy. Następnie wpadłyśmy na pomysł aby stworzyć specjalnie dla Pana pracę plastyczno-poetycką, aby uczcić Pana geniusz, kunszt i talent do pisania zawiłych, zaskakujących i niezapomnianych kryminałów. Zapewniamy Pana, że nasz Fan Klub będzie propagował pańską literaturę. Dnia 11 kwietnia mamy zamiar hucznie świętować pańskie urodziny w naszej bibliotece. Pana książki wywołały w nas pozytywne emocje, zmuszając do refleksji nad własnym życiem. Żywimy nadzieję, że utworzenie przez nas Fan Klubu Dariusza Rekosza przyjmie pan z aprobatą i nie wniesie protestu do Instytutu Książki. W załączeniu przesyłamy naszą pracę i mamy nadzieję, że spodoba się ona Panu."

Uzyskawszy zgodę na zamieszczenie powyższej wiadomości, dowiedziałem się również, że w chwili obecnej Fan Klub liczy 10 członków i jest w posiadaniu 5 pozycji książkowych mojego autorstwa. Padła deklaracja, że kolejne książki zostaną zakupione... wnet.

Z mojej strony Fan Klub otrzyma każdy rodzaj wsparcia, na jaki w danej chwili będzie sobie można pozwolić. W ten sposób odległość 400 km zmniejszyła się do jednego... maila. W załączeniu - możecie obejrzeć fotkę założycielek i wykonaną przez nie pracę. 
   Ostatnie spotkania
06.12.2012 - Bielsko-Biała
Książnica Beskidzka


08.11.2012 - Świdnica
Miejska Biblioteka Publiczna


08.11.2012 - Wałbrzych
Biblioteka pod Atlantami


17.10.2012 - Oleśnica
Pow. i Miejska Biblioteka Publiczna   Ostatnie wydarzenia
Jest Fan Klub - będzie się działo

Najpierw był "Szkolny detektyw"

Wygraj "Zaginiony sztandar"

U Sieciaków w SieWie
   
Z materiałów, zawartych w tym portalu, można korzystać jedynie po uzyskaniu zgody autora. W przeciwnym wypadku ich użycie będzie traktowane jako kradzież.
Text Copyright by Dariusz Rekosz © 2007-2017
Illustrations Copyright by Bohdan Butenko © 2007-2017
www.rekosz.pl   www.czarny-maciek.pl   www.blog.rekosz.pl   www.szyfrjanamatejki.pl   www.siostrzyczka.rekosz.pl   www.butenko.pl